APARAT PER KAFE DELONGHI AUTOMATIK ECAM23.460.S 0132215395

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8004399326835 APARAT PER KAFE DELO... Silver

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€679.00€489.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


PUMRMBLEDHJE

  • Pijet e kafesë të krijuara nga kokerrat e bluar fllad me prekjen e një butoni falë teknologjisë Bean-to-Cup
  • Personalizoni kafen sipas dëshirës tuaj, duke rregulluar aromën dhe sasinë, bëni shkumë kremoze qumështi me Sistemin automatik LatteCrema
  • Karafi i qumështit pastrohet automatikisht në sajë të Easy Clean System
  • Lehtë për t’u përdorur, ndërfaqe intuitive me butona prekës të butë

 

Barkodi 8004399326835
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE DELONGHI AUTOMATIK ECAM23.460.S 0132215395
Ngjyra Silver
Kapaciteti 1.8 L
Garanci 12 MUAJ
Tipare tjera Fikja automatike e energjisë, Rregullimi i densitetit të shkumës, Rregullimi i sasisë së ujit, Mundësia për të përgatitur dy gota ekspres, Ngrohes për gotat, Funksion bluarje për kafe, Rezervuar për kafe deri në 250 gr
Ekran Yes
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first