Aparat Per Kafe Delonghi Ec230.Bk 0132104202

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8004399334571 APARAT PER KAFE DELO... Black

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€149.90€99.90
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Aparat për kafe DeLonhi EC230.BK, i cili ju mundëson të përgadisni lloje të ndryshme të espressos, të përgadisni pije të ndryshme të përbëra nga qumështi dhe kafja. 

Të gjitha produktet nga ky brend kanë 2 vite garancion.

Barkodi 8004399334571
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE DELONGHI EC230.BK 0132104202
Ngjyra Black
Kapaciteti /
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Ngrohës filxhani
Ekran No
Ndalje Automatike No
Ruajtja e nxehtësisë No
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first