APARAT PER KAFE DELONGHI AUTOMATIK ECAM22.110.B 0132213067

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8004399325050 APARAT PER KAFE DELO... Black

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€499.99
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Aparatja automatike për kafe Magnifica S ECAM 22.110 është e pajisur me një mulli kafeje të integruar. Gurët e mullirit janë bërë prej çeliku, i cili garanton forcë dhe besueshmëri, kështu që pajisja do t'ju shërbejë për një kohë të gjatë. Ju mund të zgjidhni shkallën e dëshiruar të bluarjes nga 13 nivele. Enë për kafe ka një kapak të veçantë të ngushtë për të mbajtur aromën. Nëse dëshironi të ftoni për të nxjerrë kafe nga kafeja e para-bluar, atëherë aparat kafeje mund ta bëjë lehtë këtë, pasi është e pajisur me këtë opsion. Aparati për kafe është i pajisur me një panel kontrolli të thjeshtë dhe intuitiv të butonave. Duke e kthyer butonin, mund të ndryshoni fuqinë e kafesë dhe shtypja e butonit ju lejon të zgjidhni pjesën e vëllimit të kërkuar. Ju gjithashtu mund të programoni temperaturën e dëshiruar dhe fortësinë e ujit. Aparati i kafesë ka një prodhues tradicional manual të kapuçinos. Me të, lehtë mund të përgatisni kapuçin tuaj të preferuar. Për ta bërë këtë, duhet të sillni një enë me qumësht nën kapuçinatore dhe në pak momente do të merrni shkumë qumështi të rrahur.

Barkodi 8004399325050
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE DELONGHI AUTOMATIK ECAM22.110.B 0132213067
Ngjyra Black
Kapaciteti 1.8 L
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Kapaciteti i enës per kokrra 250 gr ,Sistemi i kapuçinos ,Kafe Perdorimi pluhur dhe kokrra ,Përzgjedhja për 2 gota ,Descaling, pastrimin dhe program shpëlarje
Ekran No
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe në formë të kokrrave dhe pluhur
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Manuale

Please login first