APARAT PER KAFE KRUPS EA870810

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3016661156694 APARAT PER KAFE KRUP... E Zezë

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€549.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 3016661156694
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE KRUPS EA870810
Ngjyra E Zezë
Kapaciteti 3 Litra
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Ndezja automatike, pastrimi dhe shpëlarja automatike, shkumëzimi i qumështit, funksionet e preferuara, Ekran me prekje, Funksionet Ristreto, ekspres, kafe e gjatë, ujë të nxehtë, avull, 15 Bar fuqia
Ekran Yes
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe në formë të kokrrave
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first