APARAT PER KAFE KRUPS KP240110

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
3016661158605 APARAT PER KAFE KRUP... E bardhë

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€119.90€95.92
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 3016661158605
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE KRUPS KP240110
Ngjyra E bardhë
Kapaciteti -
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Rezervuari i lëvizshëm i ujit, Përgatitja e porcioneve XL të kafesë 300 ml, Konsumi i energjisë vetëm 0,45 W/h, Treguesi i heqjes së kapsulës, Rregullimi i lartësisë së pikës, Gjilpëra për pastrim, Presioni i pompës 15 bar
Ekran Yes
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Me kapsula
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Manuale

Please login first