APARAT PER KAFE PHILIPS EP4327/90

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8710103938705 APARAT PER KAFE PHIL... E zezë me të hirtë

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€638.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Makina kafeje plotësisht automatike e serisë Philips 4300 Panarello EP4327/90

5 specialitete të shijshme kafeje të bëra nga kokrra të freskëta, të bluara lehtësisht

Shijoni shijen dhe aromën e kafesë nga kokrrat e freskëta falë Sistemit  AromaExtract - në temperaturën perfekte. Me shkumën e re klasike të qumështit, mund të përgatisni lehtësisht një kapuçino prej kadifeje, kremoze ose shkumë qumështi të nxehtë.


Shumëllojshmëri kafesh të bëra lehtësisht

Shijoni 5 specialitete kafeje me prekjen e një butoni
Shkumë e shijshme qumështi ose qumësht i nxehtë me shkopin e ri me avull
Zgjedhje e lehtë e kafesë tuaj nëpërmjet ekranit intuitiv
Forca dhe sasia e aromës për kafenë tuaj sipas dëshirës tuaj me personalizuesin e kafesë
Filxhani juaj perfekt falë 2 profileve të përdoruesve


Kafe aromatike e bërë nga kokrra të freskëta

Mbani kokërrat e kafës tuaja të freskëta më gjatë falë kapakut mbrojtës të aromës
Temperatura, aroma dhe kremja optimale për çdo filxhan
20,000 filxhanë kafe aromatike falë mullirit të qëndrueshëm qeramik
Sipas shijes tuaj - me 12 nivele bluarjeje të kafës


Lehtë për t'u përdorur dhe pastruar më kënaqësi pa shqetësime

Deri në 5,000 filxhanë* pa shkrirje falë filtrit AquaClean
Lehtë për t'u pastruar falë mullirit të bluarjës plotësisht të lëvizshëm
I sigurt në enëlarëse për pastrim të përshtatshëm


5 specialitete të shijshme kafeje

Shijojeni çdo moment me një kafe ndryshe. Ekspreso i fuqishëm ose kapuçino e shijshme – aparati juaj plotësisht automatik i kafesë do të bëjë kafenë e përsosur në pak kohë!


Përshtatës i kafesë

Me cilësimet lehtësisht të rregullueshme për intensitetin dhe volumin e kafesë, ju mund të bëni çdo kafe ashtu siç ju pëlqen.


Vendosja e mullirit me 12 faza

Mulliri i qëndrueshëm qeramik mund të rregullohet në 12 hapa, duke ju lejuar të bluani kafën në pluhur jashtëzakonisht të imët ose copa të trashë.


Ruani aromën e kokrrave të kafesë

Mbulesa e re mbrojtëse e aromës mbron kokrrat tuaja të preferuara të kafesë dhe siguron që ato të ruajnë aromën e tyre natyrale duke reduktuar nivelin e zhurmës së mullirit.


Shkumëza klasike e qumështit

Me shkumëzimin klasik të qumështit mund të përgatisni lehtësisht qumësht të ngrohtë, kadifeje, të shkumëzuar për kapuçinën tuaj të radhës ose qumësht të nxehtë me shkumë për kafe latte.


Profilet e përdoruesve

Shijoni të njëjtën kafe çdo herë me dy profile përdoruesi që ruajnë cilësimet tuaja individuale. Me një profil shtesë për musafirët, të ftuarit tuaj mund të shijojnë një kafe ashtu siç u pëlqen, pa pasur nevojë të ndryshoni kafen tuaj.


Ekrani intuitiv

Me ekranin të lehtë për t'u përdorur, nuk jeni kurrë larg filxhanit tuaj të ardhshëm të shijshëm të kafesë. Në vetëm disa hapa ju mund të personalizoni shijen tuaj për kokrra kafeje të freskëta dhe të shijoni filxhanin tuaj të ardhshëm të shijshëm të kafesë menjëherë.


Mulliri 100% qeramikë

Mulliri është 100% qeramik: është jashtëzakonisht i fortë dhe i saktë, kështu që mund të shijoni kafe të freskët, aromatike për të paktën 20,000 filxhanë.


Filtri AquaClean

Falë ndryshimit të filtrit sipas kërkesës, ju i kurseni vetes heqjen e pluhurit të pajisjes tuaj për përgatitjen e deri në 5000 filxhanëve* kafe, ndërkohë që mund të shijoni ujë të pastër dhe të pastruar në çdo kohë.


Mullirit i bluarjës i heqshëm 

Mulliri i kafës është zemra e çdo aparati kafeje plotësisht automatike dhe duhet pastruar rregullisht. Mulliri i kafës i heqshëm ju lejon ta pastroni plotësisht duke e shpëlarë thjesht nën ujë të rrjedhshëm.
Barkodi 8710103938705
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE PHILIPS EP4327/90
Ngjyra E zezë me të hirtë
Kapaciteti 1.8 Litra
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 5 lloje kafeje të lehta për t'u marrë, Grila 100% qeramike, 2 profile përdoruesi, Zgjedhje e lehtë e kafesë me ekran intuitiv, Ekran TFT dixhital, Përqendrimi i rregullueshëm i kafesë, 3 cilësime të temperaturës, Opsioni i punës me kafe të bluar, Deri në 5000 filxhanë pa shkrirje falë filtrit AquaClean, Pastrimi i asistuar, 5 lloje kafeje të lehta për t'u marrë: Espresso, Kafe, Americano, Caffe Crema, Ristretto, Shkumë qumështi dhe funksionet e ujit të nxehtë, Kapaciteti i enës së kafesë prej 275 gram, 15 bar presion i avullit, Filter AquaClean
Ekran Yes
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kokrra kafeje, Kafe e bluar
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Automatike

Please login first