APARAT PER KAFE SUNNY

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8680713028731 APARAT PER KAFE SUNN... Cream

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€10.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8680713028731
Modeli i Produktit APARAT PER KAFE SUNNY
Ngjyra Cream
Kapaciteti
Garanci Nuk ka garanci
Tipare tjera -
Ekran No
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Kafe të bluar
Furnizimi me ujë /
Pergaditja e cappuccino Jo

Please login first