Aparat Per Kaffe X7.1 Red Rosso 230V

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8027785070525 APARAT PER KAFFE X7.... E kuqe

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€209.90€170.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Makina Espresso e dizajnuar bukur Francis  X7.1 përdor sistemin revolucionar të kapsulës i pe rEspresso për të krijuar ekspres  me lehtësi. Karakteristikat e teknologjisë së përparuar përfshirë termobllokun e brendshëm të çelikut dhe një shkop të avullit Pannarello që shkumëzon qumështin për kapuçin të butë dhe latë. Në dispozicion në të kuqe ose të zezë, X7.1 bën një deklaratë të habitshme në çdo kuzhinë.

Barkodi 8027785070525
Modeli i Produktit APARAT PER KAFFE X7.1 RED ROSSO 230V
Ngjyra E kuqe
Kapaciteti 1 LITER
Garanci 12 MUAJ
Tipare tjera Ndalim Automatik ,Kursim energjie ,PRESIONI I POMPES: 15 BAR ,Aftesi për krijim te shkumës per kapuçino
Ekran No
Ndalje Automatike Yes
Ruajtja e nxehtësisë Yes
Forma e perdorimit të kafesë Me kapsulla
Furnizimi me ujë Rezervuar të integruar
Pergaditja e cappuccino Manuale

Please login first