Apple AirPods Pro2

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Bluetooth 5.3 Apple -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€369.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Bluetooth 5.3
Brendi Apple
Impedancë -
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë Deri në 6 orë kohë dëgjimi me një karikim të vetëm (deri në 5,5 orë me audio të personalizuar hapësinor dhe gjurmimin e kokës të aktivizuar), Deri në 4,5 orë kohë bisede me një karikim të vetëm
Tipare tjera H2 Apple Silicon, cilësi e mahnitshme e zërit me EQ adaptive, Audio hapësinore e personalizuar me gjurmim dinamik të kokës, Anulimi aktiv i zhurmës, Katër madhësi të majës së veshit silikoni për një përshtatje dhe mbyllje më të personalizueshme, Transparenca adaptive, Kontrolli me prekje ju lejon të rregulloni volumin me një rrëshqitje dhe të menaxhoni funksionet e riprodhimit nga baza, Kasë karikimi, MagSafe me gjetje precize, altoparlant i integruar dhe unazë për lidhje, Deri në 6 orë kohë dëgjimi me anulimin aktiv të zhurmës të aktivizuar, Deri në 30 orë kohë totale dëgjimi me anulimin aktiv të zhurmës të aktivizuar, duke përdorur kasën, AirPods Pro dhe kutia e karikimit janë rezistente ndaj djersës dhe ujit (IPX4), Aktivizohet automatikisht, lidhet automatikisht, Konfigurim i lehtë për të gjitha pajisjet tuaja Apple, Kutia mund të karikohet ose me valë duke përdorur një karikues MagSafe, një karikues Apple Watch ose një karikues të certifikuar nga Qi, ose me lidhësin Lightning
Garanci 1 vit
Barkodi 194253397472
Modeli i Produktit Apple AirPods Pro2
Ngjyra E bardhë

Please login first