Philips Tah4105Rd/0 Headphones With Microphone

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€24.90
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja 3.5mm
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 105 dB ± 3dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229110267
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS TAH4105RD/00 | BASS MIC RED
Ngjyra Red

Please login first