Apple AirPods3 with MagSafe Charging Case

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Bluetooth 5.0 Apple -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€269.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Bluetooth 5.0
Brendi Apple
Impedancë -
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë Deri në 6 orë kohë dëgjimi me një karikim të vetëm (deri në 5 orë me audio të personalizuar hapësinore të aktivizuar), Deri në 4 orë kohë bisede me një karikim të vetëm, Deri në 30 orë kohë dëgjimi, Deri në 20 orë kohë bisede, 5 minuta në case ofron rreth 1 orë kohë dëgjimi ose rreth 1 orë kohë bisede
Tipare tjera Audio hapësinore e personalizuar me gjurmim dinamik të kokës për një përvojë gjithëpërfshirëse dëgjimi tre-dimensionale, Cilësi e mahnitshme e zërit me EQ adaptive, Dizajn i konturuar, Kontrolli i sensorit të forcës, Rezistent ndaj djersës dhe ujit (IPX4), Konfigurim i lehtë për të gjitha pajisjet tuaja Apple, Kutia e karikimit MagSafe mund të karikohet ose me valë duke përdorur një karikues MagSafe ose karikues të certifikuar nga Qi ose me lidhësin Lightning
Garanci 1 vit
Barkodi 194252818527
Modeli i Produktit Apple AirPods3 with MagSafe Charging Case
Ngjyra E bardhë

Please login first