Apple EarPods with Lightning Connector

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Lightning Apple -

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€24.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Lightning
Brendi Apple
Impedancë -
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1 Metër
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera Tonet më të thella dhe më të pasura të basit, Mbrojtje më e madhe nga djersa dhe uji, Kontrollo riprodhimin e muzikës dhe videove, Përgjigjuni dhe përfundoni telefonatat
Garanci 1 vit
Barkodi 190198001733
Modeli i Produktit Apple EarPods with Lightning Connector
Ngjyra E bardhë

Please login first