KUFJE PHILIPS TABH305BK/00 | WIRELESS BASS ANC MIC BLACK

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€89.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Bas i guximshëm. Nuk ka shpërqendrime. Akordoni tingujt tuaj me një bas të madh dhe të guximshëm. Akordoni shpërqendrimet me Anulimin Aktiv të Zhurmës (ANC). Këto kufje pa tel në vesh kanë të bëjnë me rrahjet që ju doni. Një karikim i vetëm ju jep deri në 15 orë kohë loje, madje edhe me ANC të ndezur

Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 92dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 15hours
Tipare tjera Anulimi aktiv i zhurmës
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 4895229100596
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS TABH305BK/00 | WIRELESS BASS ANC MIC BLACK
Ngjyra Black

Please login first