Bateri Philips Cr1620/00B | Mini Lithium / 1

Modeli i Produktit Voltazha Bateri Rimbushëses Specifikat
BATERI PHILIPS CR162... 1.5V No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€0.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit BATERI PHILIPS CR1620/00B | MINI LITHIUM / 1
Voltazha 1.5V
Bateri Rimbushëses No
Barkodi 4895229106130

Please login first