Bateri Philips Cr2025/01B | Mini Lithium / 1

Modeli i Produktit Voltazha Bateri Rimbushëses Specifikat
BATERI PHILIPS CR202... 3V No

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€1.20
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit BATERI PHILIPS CR2025/01B | MINI LITHIUM / 1
Voltazha 3V
Bateri Rimbushëses No
Barkodi 4895229106178

Please login first