Bateri Philips R03B2A80/10 | Rechargeable Aaa / 2

Modeli i Produktit Voltazha Bateri Rimbushëses Specifikat
BATERI PHILIPS R03B2... 1.2V Yes

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€4.49
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit BATERI PHILIPS R03B2A80/10 | RIMBUSHESE 800MAH AAA / 2
Voltazha 1.2V
Bateri Rimbushëses Yes
Barkodi 8710895962889

Please login first