Kufje Philips Tah2005Bk/00 | Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5 mm 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€19.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja 3.5 mm
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 82 dB
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 2.0M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera
Garanci 12 MUAJ
Barkodi 4895229109988
Modeli i Produktit Kufje Philips Tah2005Bk/00 | Black
Ngjyra Black

Please login first