Kufje Trust Tones | Wireless White Sbeg7201

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm, micro-USB ,Wi... Trust 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€32.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja 3.5mm, micro-USB ,Wireless
Brendi Trust
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 20 Hz - 20000 Hz
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1.0M
Jetëgjatësia e baterisë deri ne 6 orë
Tipare tjera Mundesi lidhje me kabllo aux 3.5mm
Garanci Nuk ka garanci
Barkodi 8713439239096
Modeli i Produktit Kufje Trust Tones | Wireless White Sbeg7201
Ngjyra White

Please login first