Kufje Buds Philips Tat2205Wt/00 | Wireless Ipx4 Splash In-Ear White

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€59.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 20 Hz - 20000 Hz
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë Deri në 12 orë
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229109933
Modeli i Produktit Kufje Buds Philips Tat2205Wt/00 | Wireless Ipx4 Splash In-Ear White
Ngjyra White

Please login first