ENËLARËSE GJYSMË MONTUESE ELECTROLUX ESI5205LOX 60CM

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
7332543557509 ENËLARËSE GJYSMË MON... Electrloux

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€359.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 7332543557509
Modeli i Produktit ENËLARËSE GJYSMË MONTUESE ELECTROLUX ESI5205LOX 60CM
Brendi Electrloux
Kapaciteti për person 12 Persona
Gjerësia 60
Lartësia 82
Thellësia 57.5
Ngjyra Inox
Klasa e energjisë A+
Nr i programeve 5
Programi më i shkurtër 30'
Konsumi Vjetor i Ujit 3080 LITRA
Konsumi Vjetor i Energjisë 295 kWh
Lloji i Montimit Gjysmë Montuese
Montuse Yes
Inverter Motor No
Numri i Shportave 1
Hapja automatike e derës No
Ekran Yes
Kontroll Digjital No
Zhurma 49 db
LED Indikatori i Kripes Yes
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first