Frigorifer I Kombinuar Liebherr Cnel 4813-23 No Frost 338L

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
4016803063278 Frigorifer I Kombinu... Liebherr

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

Ofertë
€549.90€479.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 4016803063278
Modeli i Produktit Frigorifer I Kombinuar Liebherr Cnel 4813-23 No Frost 338L
Brendi Liebherr
Gjerësia 60
Lartësia 201
Thellësia 65.5
Ngjyra Silver
Tipi i Frigoriferit Frigorifer i kombinuar -Frizi Poshtë
Kapaciteti 338 LITRA
Kapaciteti Neto i Frigoriferit 243 LITRA
Kapaciteti Neto i Frizit 95 LITRA
Klasa e energjisë A++
Konsumi Vjetor i Energjisë 250 kWh
Montuse No
Lloji i Montimit N/A
Zhurma 40 dB
Kontroll Digjital No
Display No
Dispenser No
No Frost Yes
Bio Fresh No
Mbajtësi i Shisheve Yes
Numri i Rafteve 4
Tipare tjera Duo Cooling
Garanci 5 Vite

Please login first