Hard Drive External Verbatim Store N Go 500Gb 3.0Ghz Black Sifm0097

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
Hard Drive External... 500 GB

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€54.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


  1. I hijshëm dhe elegant, Verbatim Store n Go USB 3.0 500 GB Portable Hard Drive është i shkëlqyeshëm për rezervimin dhe transferimin e skedarëve gjatë lëvizjes. Me një lidhje USB 3.0, ju merrni transferime SuperSpeed ​​deri në 10x më shpejt se USB 2.0 - por është përsëri i pajtueshëm. Dizajni kompakt peshon vetëm 150g dhe përfundon në të zezën me stil. Rezervoni skedarët tuaj me programin e përfshirë Nero dhe kurseni energji me teknologjinë Verbatim Green Button.
Modeli i Produktit Hard Drive External Verbatim Store N Go 500Gb 3.0Ghz Black Sifm0097
Kapaciteti 500 GB
Shpejtesia e transferit
Verzioni I USB USB 3.0,
Garanci 12 MUAJ
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi 023942530299

Please login first