Kufje Mi Xiaomi Basic | Mic In-Ear Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5 mm jack 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€8.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja 3.5 mm jack
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 102 dB ± 3dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera
Garanci 12 MUAJ
Barkodi 6970244522184
Modeli i Produktit Kufje Mi Xiaomi Basic | Mic In-Ear Black
Ngjyra Black

Please login first