MBUSHES FAST CHARGING SAMSUNG EPT1510NBEGEU | 15W TYPE-C BLACK

Lidhja Mbushja Verzioni I USB Specifikat
Me prizë standarde t... Mbushje e shpejtë 3.1

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€14.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Karakteristikat:
- Karikuesi origjinal i murit Samsung mbështet karikimin e shpejtë deri në 15 W
- Mbështet teknologjinë e shpërndarjes së energjisë për të siguruar ngarkim të shpejtë dhe efikas
- Përshtatësi i karikimit të shpejtë është i pajtueshëm me pajisjet me USB Type-C
- Karikuesi i murit Samsung është gjithashtu i pajtueshëm me USB-C standarde kabllot
- Për rezultatet më të mira, përdorni një kabllo origjinale Samsung USB-C (nuk përfshihet)
- Paraqet sisteme të shumta mbrojtjeje për karikimin e sigurt të pajisjeve tuaja
- Dizajni i lehtë dhe kompakt e bën të lehtë transportin në një udhëtim

. Specifikimet:
-  Dalja: Lloji C
- Tensioni i hyrjes: 100 - 240 V
- Tensioni i daljes (ngarkesa normale): 5 V
- Dalja voltazhi (karikimi i shpejtë): 9V
- Rryma dalëse (karikimi normal): 2A
- Rryma dalëse (karikimi i shpejtë): 1.67A
- Fuqia maksimale e daljes: 15W
- Përmasat: 37 x 22,5 x 55mm
- Pesha: 38,5g
- Me Priza standarde e BE-së

Lidhja Me prizë standarde të BE-së
Mbushja Mbushje e shpejtë
Verzioni I USB 3.1
Gjatesia e kabllos -
Numri I Portev 1
Mbushes per vetur No
Garanci 2 Vite
Modeli i Produktit MBUSHES FAST CHARGING SAMSUNG EPT1510NBEGEU | 15W TYPE-C BLACK
Barkodi 8806092709874

Please login first