Mikser Me Baze Profesional Bosch Mum4825

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
4242002646596 Mikser Me Baze Profe... White

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€99.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser me fuqi motorike prej 600W dhe 4 shpejtësi.

Barkodi 4242002646596
Modeli i Produktit Mikser Me Baze Profesional Bosch Mum4825
Ngjyra White
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 4 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 600w
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës ------
Materiali i Enës ------

Please login first