Mikser Profesional Clatronic Kuqe Km 3709

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
4006160638738 Mikser Profesional C... Red

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€79.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


 Clatronic KM 3709 do të jetë i përsosur për çdo kuzhinë. Rrahni, përziejni dhe gatuani brumin. Shpejton dhe lehtëson në mënyrë efektive përgatitjen e ëmbëlsirave. Fuqia dhe qëndrueshmëria e pajisjes garantohet nga përdorimi i një motori 1000 W. me cilësi të lartë. Një tas prej çeliku inox 5 litërsh me një mbulesë do të ndihmojë në mbajtjen e kuzhinës të pastër gjatë përgatitjes së vakteve.

Barkodi 4006160638738
Modeli i Produktit Mikser Profesional Clatronic Kuqe Km 3709
Ngjyra Red
Kapaciteti 5 Litra
Garanci 6 Muaj
Tipare tjera Krah shumëfunksional i rrotullueshëm 35 ° ,Kapak me mbrojtje nga spërkatja dhe hapje mbushëse ,
Fuqia e energjisë 1000W
Aksesorët në paketim 3 Lloje te perziëeseve për brumë
Kapaciteti i enës 5 L
Materiali i Enës Metal

Please login first