Mikser Profesional Electrolux Ekm3700

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
7332543498000 Mikser Profesional E... Black

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€189.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 7332543498000
Modeli i Produktit Mikser Profesional Electrolux Ekm3700
Ngjyra Black
Kapaciteti 4 Litra
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 800 w
Aksesorët në paketim 4 pjese
Kapaciteti i enës 4 Litra
Materiali i Enës Metal

Please login first