Mikser Profesional Kenwood Black Kmx760Bc Editions

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
5011423203171 Mikser Profesional K... Black

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€399.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser i fuqishëm Kenwood KMX60BC Black Chrome Edition, e cila do ju lë përshtypje të gjithë familjes apo mysafirëve tuaj gjatë drekës përmes. Është shoqëruesi më i mirë i atyre që kanë dëshirë ta shprehin veten në kuzhinë përmes gatimit.

Të gjitha produktet nga ky brend kanë 2 vite garancion.

Barkodi 5011423203171
Modeli i Produktit Mikser Profesional Kenwood Black Kmx760Bc Editions
Ngjyra Black
Kapaciteti 9.1 KG
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 1000W
Aksesorët në paketim 3 Aksesorë
Kapaciteti i enës 5 L
Materiali i Enës Metal

Please login first