Mikser Profesional Kenwood Silver Kmix Kmx760Ch

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
5011423203164 Mikser Profesional K... Silver

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€399.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser i fuqishëm dhe profesional Kenwood kMix KMX760CH, me motor 1000W dhe lëvizje rrotulluese. Ky mikser e mban shpejtësinë dhe fuqinë e njëjtë edhe në përbërës të rëndë. Ka kapacitet prej 5 litrash dhe është i lehtë për tu pastruar. I ka 6 shpejtësi dhe i ndërron shpejtësitë ngadalë që të mos spërkasë gjithandej.

Të gjitha produktet nga ky brend kanë 2 vite garancion.

Barkodi 5011423203164
Modeli i Produktit Mikser Profesional Kenwood Silver Kmix Kmx760Ch
Ngjyra Silver
Kapaciteti 1000W
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 6 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 1000W
Aksesorët në paketim 3 Aksesorë
Kapaciteti i enës 5 L
Materiali i Enës Metal

Please login first