Mikser Profesional Sencor Stm 3621Gr

Barkodi Modeli i Produktit Ngjyra Specifikat
8590669173938 Mikser Profesional S... Green

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€119.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Mikser me bazë me fuqi motorike prej 600W, i pajisur edhe me tas të kapacitetit prej 4 litrash.

Barkodi 8590669173938
Modeli i Produktit Mikser Profesional Sencor Stm 3621Gr
Ngjyra Green
Kapaciteti
Garanci 2 Vite
Tipare tjera 6 Shpejtësi
Fuqia e energjisë 600w
Aksesorët në paketim
Kapaciteti i enës 4 Litra
Materiali i Enës Metal

Please login first