Ndegjuese Hama 135663 Per Femije

Lidhja Impedancë Ndjeshmëria Specifikat
3.5mm -

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€22.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja 3.5mm
Impedancë
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.5M
Jetëgjatësia e baterisë
Tipare tjera -
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 4047443283245
Modeli i Produktit Ndegjuese Hama 135663 Per Femije
Ngjyra Blue

Please login first