Ndegjuese Philips Tae1105Wt/00 White

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
In-Ear 16ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€9.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja In-Ear
Brendi
Impedancë 16ohm
Ndjeshmëria 102db
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.0M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera
Garanci 6 Muaj
Barkodi 4895229110397
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS TAE1105WT/00 | BASS IN-EAR WHITE
Ngjyra White

Please login first