Ndegjuese Samsung Hs1303 White

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€9.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja 3.5mm
Brendi
Impedancë
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera -
Garanci 12 MUAJ
Barkodi 8806085692701
Modeli i Produktit Ndegjuese Samsung Hs1303 White
Ngjyra White

Please login first