Kufje Philips Shb3075Bk/00 | Wireless Bass+ Mic Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
BLUETOOTH 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€49.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


 

Të dizenjuara për përshtatje optimale, kufjet BASS + përmbajnë veshë rrotullues të veshëve dhe një shirit të rregullueshëm për të siguruar një përshtatje të shkëlqyeshme për të gjithë përdoruesit.

Lidhja BLUETOOTH
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 103 dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë up to 12hours
Tipare tjera Drejtuesit e altoparlantëve 32 mm
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 6951613991640
Modeli i Produktit Kufje Philips Shb3075Bk/00 | Wireless Bass+ Mic Black
Ngjyra Black

Please login first