Kufje Philips Shb3175Bk/00 | Wireless Bass+ Mic Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless 64 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€69.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Ndjeje. BASS +

Kufjet Philips BASS + paketojnë një bas të stërmadh dhe me grushta në një paketë të hijshme dhe kompakte. Pamje e mirë, tingëllim i shkëlqyeshëm dhe vlerë e shkëlqyer. Kufje wireless Bluetooth për ata që kanë nevojë për më shumë bas në goditjet e tyre pa ndonjë masë shtesë.

Lidhja Wireless
Brendi
Impedancë 64 Ohm
Ndjeshmëria 95dB
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 12hours
Tipare tjera -
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 6951613991688
Modeli i Produktit Kufje Philips Shb3175Bk/00 | Wireless Bass+ Mic Black
Ngjyra Black

Please login first