Usb Drive Silicon Power Blaze B25 | 32Gb Usb 3.2 Black

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
USB DRIVE SILICON PO... 32 GB deri në 50MB/ S

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€8.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit USB DRIVE SILICON POWER BLAZE B25 | 32GB USB 3.2 BLACK
Kapaciteti 32 GB
Shpejtesia e transferit deri në 50MB/ S
Verzioni I USB 3.2
Garanci 36 MUAJ
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi 4712702657760

Please login first