Kufje Philips She2305Bk/00 | Mic In-Ear Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm 32Oohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€14.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Me një dizajn të hollë në vesh që bashkohet në mënyrë të përsosur me veshët tuaj, secili kufje ulet në mënyrë të sigurt për një stabilitet të madh që nuk do të bie.Dizajn ergonomik, rehati e pabesueshme dhe tingull i përsosur që ulet pa mundim

Lidhja 3.5mm
Brendi
Impedancë 32Oohm
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë
Tipare tjera
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 6951613981658
Modeli i Produktit Kufje Philips She2305Bk/00 | Mic In-Ear Black
Ngjyra Black

Please login first