KUFJE KIDS PHILIPS SHK2000BL/00 | BLUE

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€19.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


 

Shoqëruesi më i mirë i fëmijëve Kufjet e duhura për të prezantuar adhuruesit e muzikës mini në botën e zërit. Basi i qartë dhe dizajni i gjallë janë përshtatur për fëmijët në rritje dhe ata janë mjaft të fortë për të trajtuar çdo situatë. Një kapacitet vëllimi prej 85 dB e mban muzikën argëtuese por të sigurt.

Lidhja 3.5mm
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 12 - 22 000 Hz
Led drita No
Mikrofon No
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë
Tipare tjera Magnet type Neodymium
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 6923410730647
Modeli i Produktit KUFJE KIDS PHILIPS SHK2000BL/00 | BLUE
Ngjyra Blue

Please login first