KUFJE KIDS PHILIPS TAKH402PK/00 | WIRELESS LED MIC PINK

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
BLUETOOTH 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€59.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


20 orë kohë loje. Pa tela, pa ngatërresa

Nga udhëtimet larg deri në një javë kohë në ekran — fëmijët do t'i pëlqejnë këto kufje pa tel në vesh. Ata marrin 20 orë kohë loje nga një karikim i vetëm: mjaftueshëm për t'u argëtuar për disa ditë ose më shumë.

Projektuar posaçërisht për të mbrojtur veshët e rinj, këto kufje mburren me drejtues akustikë 32 mm që janë kufizuar në 85 dB. Ju mund të relaksoheni, duke e ditur se fëmijët tuaj janë duke shijuar meloditë, videot dhe lojërat e tyre në mënyrë të sigurt.

Lidhja BLUETOOTH
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 95dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi No
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 20hours
Tipare tjera Built-in microphone
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 4895229100947
Modeli i Produktit KUFJE KIDS PHILIPS TAKH402PK/00 | WIRELESS LED MIC PINK
Ngjyra Pink

Please login first