KUFJE PHILIPS SHL3075BL/00 | BASS+ MIC BLUE

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm 35ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


 

Ky është bas i madh, i fuqishëm që ju lejon të ndjeheni vërtet të kenaqur - drejtuesit e akorduar posaçërisht dhe ventilimet e basit prodhojnë frekuenca ultra të ulta për të krijuar një nënshkrim unik të tingullit BASS +.

Lidhja 3.5mm
Brendi
Impedancë 35ohm
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera -
Garanci 24 MUAJ
Barkodi 6951613991619
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS SHL3075BL/00 | BASS+ MIC BLUE
Ngjyra Gray

Please login first