Philips Tah4105Wt/00 In-Ear Headphones With Microphone

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
3.5mm 32 Ohm

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€29.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja 3.5mm
Brendi
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 110 dB ± 3 dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos 1.2M
Jetëgjatësia e baterisë -
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229110250
Modeli i Produktit Kufje Philips Tah4105Wt/00 | Bass Mic White
Ngjyra White

Please login first