Kufje Philips Taph805Bk/00 | Wireless Hi-Res Anc Voice Assistant Mic Black

Lidhja Brendi Impedancë Specifikat
Wireless Philips 16ohm

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€129.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Kontrolloni heshtjen

Dëgjoni muzikën tuaj, jo shiun. Ju mund të kontrolloni funksionin e anulimit aktiv të zhurmës në këto kufje me valë, për t'u përshtatur me situatën tuaj. Me 30 orë kohë loje plus karikim të shpejtë fleksibël, ju jeni të mbuluar për të gjithë udhëtimin

30 orë kohë luajtjeje ose kohë bisede (25 orë me ANC të ndezur)

Në çdo udhëtim, këto kufje janë në lartësinë e duhur. Një karikim i vetëm zgjat vetëm 2 orë. Ju merrni 30 orë kohë luajtjeje (ose kohë bisede) me anulimin aktiv të zhurmës së çaktivizuar dhe 25 orë me të ndezur. Dy nivele të karikimit të shpejtë - Karikimi i Shpejtë dhe Karikimi i Shpejtë - ju japin 2 ose 6 orë kohë shtesë për të luajtur.

Anulimi aktiv i zhurmës (ANC). Humbni veten, jo muzikën

Lërini të gjitha pas me anulimin aktiv të zhurmës. Fikni zhurmën e një treni ose zyre të ngarkuar me prekjen e një butoni. Nëse jeni jashtë dhe rreth e rrotull, mund të dëgjoni muzikën tuaj dhe të qëndroni të sintonizuar me zhurmën e rrugës në modalitetin e ndërgjegjësimit.

Shirit koke i lëmuar, i rregullueshëm. Jastëkë të butë për kupat e veshit

Nga lista e luajtjes te podkasti, drejtuesit akustikë neodymium të akorduar në mënyrë perfekte ofrojnë bas të thellë dhe frekuenca të qarta të rangut të mesëm. Jastëkët e butë të kupave të veshit mbulojnë të gjithë veshin tuaj, duke krijuar një vulë që izolon në mënyrë pasive zhurmën e jashtme. Shiriti i kokës është i lehtë, lehtësisht i rregullueshëm dhe i lëmuar: këto kufje nuk do të ngatërrohen në flokët tuaj.

Dizajn me palosje të sheshtë dhe me palosje kompakte. Ruajtje e lehtë

Këto kufje me valë mburren me kupa të butë veshësh që palosen mirë në dy konfigurime. Mund t'i palosni në shesh, të përsosura për t'i ruajtur në sirtarin e zyrës ose në çantën e përfshirë. Ose mund t'i palosni ato të sheshta dhe nga brenda, duke krijuar një pako kompakte që përshtatet në xhepat dhe çantat e palltos.

Audio me rezolucion të lartë. Dëgjoni çdo detaj

Piano vezulluese. Shkëmb me flluska. Çfarëdo që ju pëlqen, kufjet Audio Hi-Res ju lejojnë të ndjeni ndikimin e plotë të çdo shënimi. Kur lidhet me një burim Hi-Res, do të përfitoni plotësisht nga audio pa humbje që regjistrohet me një shpejtësi mostër më të lartë se CD-të për një performancë të shkëlqyer.

Kontrolli me prekje. Rrëshqitni, prekni dhe shtypni për kontroll të lehtë

Kontrolloni volumin duke rrëshqitur lart ose poshtë në panelin e kontrollit me prekje të kutisë së veshit. Mund të aktivizoni ose çaktivizoni Anulimin aktiv të Zhurmës me një trokitje të vetme. Ose aktivizoni modalitetin e ndërgjegjësimit për të dëgjuar më shumë për botën përreth jush, ndërkohë që muzika vazhdon të luhet. Mikrofoni i integruar me anulimin e jehonës e mban tingullin të pastër kur jeni duke folur.

Asistent zanor. Menaxhoni jetën tuaj në lëvizje

Menaxhoni jetën tuaj pa hequr telefonin tuaj. Një prekje e thjeshtë në shiritin e kokës aktivizon Voice Assistant. Mund t'i kërkoni që të hapë kalendarin tuaj, të lexojë njoftimet nga telefoni juaj, të telefonojë ose të dërgojë mesazhe te miqtë, të menaxhojë listat e luajtjes dhe shumë më tepër.

Mikrofoni i integruar me anulim të jehonës për audio të qartë

Nuk ka më nga ato jehona të bezdisshme kur jeni duke folur në telefon. Me anulimin tonë të jehonës akustike, ju gjithmonë merrni një lidhje të qartë dhe të patrazuar.

Karikimi i shpejtë. Karikoni për 5 minuta, merrni 2 orë lojë

Nëse keni nevojë për më shumë energji, vetëm 5 minuta në karikim do t'ju japin 2 orë të tjera lojë.

Karikimi i shpejtë. Karikoni për 15 minuta, merrni 6 orë lojë

Dy nivele të karikimit të shpejt롪 Karikimi i Shpejtë dhe Karikimi i Shpejt롪 ju japin 2 ose 6 orë kohë shtesë për të luajtur. Kështu që mund të vazhdoni të dëgjoni nga e hëna në të premte dhe më tej.

Lidhja Wireless
Brendi Philips
Impedancë 16ohm
Ndjeshmëria 90dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 29hours
Tipare tjera
Garanci 2 Vite
Barkodi 4895229101906
Modeli i Produktit KUFJE PHILIPS TAPH805BK/00 | WIRELESS HI-RES ANC VOICE ASSISTANT MIC BLACK
Ngjyra Black

Please login first