Remax Earphone S5 Bluetooth Black

Lidhja Impedancë Ndjeshmëria Specifikat
BLUETOOTH -

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€11.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Lidhja BLUETOOTH
Impedancë
Ndjeshmëria -
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë 5-6hours
Tipare tjera -
Garanci Nuk ka Garancion
Barkodi 6954851258520
Modeli i Produktit Remax Earphone S5 Bluetooth Black
Ngjyra Black

Please login first