Rrobalarëse Indesit Bwe 81284X W

Barkodi Brendi Modeli i Produktit Specifikat
8050147536827 Indesit Rrobalarëse Indesit...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€349.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8050147536827
Brendi Indesit
Modeli i Produktit Rrobalarëse Indesit Bwe 81284X W
Ngjyra White
Kapaciteti 8 KG
Nr i programeve 15
Rrotullime 1200
Gjerësia 59.5cm
Lartësia 85cm
Thellësia 60cm
Klasa e energjisë A+++
Zhurma 52dB
Kontroll Digjital Yes
Display Yes
Kondenzimi /
Kapaciteti i tharjes -
Tipare tjera
Garanci 5 Vite

Please login first