THITHESE VERTIKALE SASMUNG JETVS15A6032R5/GE

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806092158948 THITHESE VERTIKALE S... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€350.00
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8806092158948
Modeli i Produktit THITHESE VERTIKALE SASMUNG JETVS15A6032R5/GE
Brendi Samsung
Ngjyra E Zezë
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Digital INveter Motor, Koha maksimale e punës me një mbushje deri në 40 minuta, Dizajn i lehtë vetëm 2.2 Kg
Fuqia e energjisë 150 wat
Aksesorët në paketim 4 aksesorë
Hepa filter No
Gjatësia e kabllos -
Tipi i Filterit Filter standard
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 0.8 Litra
Funksionimi me Bateri Yes

Please login first