Thithese Elektrike Rowenta Ro4855Ea

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
3221616000087 THITHESE ELEKTRIKE R... Rowenta

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€149.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Performanca dhe ergonomia në një format kompakt

Vakumi pa qese Compact Power XXL i Rowenta ofron kapacitet mbresëlënës në një madhësi kompakte, për një përvojë pastrimi efikase dhe më të këndshme të përditshme. Kapaciteti i tij XXL prej 2.5 L është ideal për pastrimin e dhomave të ndryshme të jetesës dhe siguron autonomi më të madhe me një enë pluhuri të lehtë për tu zbrazur. Përveç kësaj, motori i tij EffiTech i shoqëruar me teknologji të përparuar ciklonike lejon pastrim të thellë dhe ofron një performancë afatgjatë.

Foto
Kapaciteti XXL
Kapaciteti i tij prej 2.5 L është ideal për pastrimin e tërë shtëpisë tuaj, pavarësisht nga sipërfaqja e saj me pak
Foto
Kompakt
Gëzoni performancën spektakolare të pastrimit në një dizajn kompakt për lehtësi maksimale ... 
Gëzoni performancën spektakolare të pastrimit në një dizajn kompakt për një lehtësi maksimale. Përveç kësaj, formati i kësaj fshesë me korrent lejon që ajo të ruhet në shumicën e dollapëve, madje edhe më të voglat. 
me pak
Foto
Performancë e jashtëzakonshme pastrimi
Teknologjia e përparuar e motorit EffiTech garanton heqje më të madhe të pluhurit të kombinuar me kursime ... 
Teknologjia e përparuar e motorit EffiTech garanton më shumë heqje pluhuri të kombinuar me kursime të energjisë për pastrim të thellë ditë pas dite. 
me pak

 

Foto
Lehtë për tu zbrazur
Pastrimi i fshesës me korrent nuk ka qenë kurrë më i lehtë falë një pluhuri të shpejtë të sistemit të hedhjes ... 
Pastrimi i vakumit nuk ka qenë kurrë më i lehtë me një sistem të shpejtë dhe të lehtë të zbrazjes së kazanit të pluhurit në vetëm 4 hapa. 
me pak
Foto
Teknologji e përparuar e ciklonit
Fuqia e teknologjisë së përparuar të ciklonit siguron ndarjen optimale të ajrit dhe shtyn ... 
Fuqia e teknologjisë së përparuar të ciklonit siguron ndarjen optimale të ajrit dhe pluhurit për rezultate afatgjata. 
me pak
Foto
Koka thithëse me efikasitet të lartë
Performancë e fuqishme në një format kompakt: koka ultra-efikase e thithjes garanton një ... 
Performancë e fuqishme në një madhësi kompakte: Koka ultra-efikase e thithjes siguron pastërti të patëmetë në shtëpinë tuaj, për të cilën do të jeni krenar. Për më tepër, ai ofron rezultate mbresëlënëse në dyshemetë e parketit, si dhe në qilima.
 
Barkodi 3221616000087
Modeli i Produktit THITHESE ELEKTRIKE ROWENTA RO4855EA
Brendi Rowenta
Ngjyra Black
Garanci 2 Vite
Tipare tjera
Fuqia e energjisë 550W
Aksesorët në paketim - Tub metalik teleskopik - Furça klasike 2 pozicione - Furçë parketi - hundë 2 në 1 - Grykë e sheshtë mobiljesh
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos 6.2 m
Tipi i Filterit Hepa Filteri
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 2.5 L
Funksionimi me Bateri No

Please login first