Tablet Samsung S6 Lite Sm-P610 Gray 10.4" 1200 X 2000 Pix Octa-Core 4X2.3 Ghz Cortex-A73 & 4X1.7 Ghz Cortex-A53 64Gb 4Gb Ram 8 Mp 5 Mp Li-Po 7040 Mah Battery Android 10

Brendi Modeli i Produktit Rezolucioni Specifikat
Samsung Tablet Samsung S6 Li... 1200 x 2000 pixels 2...

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€329.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Brendi Samsung
Modeli i Produktit Tablet Samsung S6 Lite Sm-P610 Gray 10.4" 1200 X 2000 Pix Octa-Core 4X2.3 Ghz Cortex-A73 & 4X1.7 Ghz Cortex-A53 64Gb 4Gb Ram 8 Mp 5 Mp Li-Po 7040 Mah Battery Android 10
Rezolucioni 1200 x 2000 pixels 224 ppi density
Madhesia e ekranit 10.4 inch
Rrjeti wifi
Ngjyra Gray
Procesor Octa Core
Shpejtësia e processorit Octa-core 4x2.3 GHz Cortex-A73 DHE 4x1.7 GHz
Memoria 64 GB
Slot Sd card 256 max gb
Ram memoria 4 GB
Kamera e pasme 8 MP
Kamera e përparme 5 MP
Bluetooth Yes
Fingerprint No
Bateria 7040 mAh
Sistemi operativ Android 10, One UI 2
Garanci 2 Vite
Barkodi 8806090437144
Preorder Jo

Please login first