THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VS15A6031R1/GE

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806092158801 THITHESE VERTIKALE S... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€299.90
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8806092158801
Modeli i Produktit THITHESE VERTIKALE SAMSUNG VS15A6031R1/GE
Brendi Samsung
Ngjyra Blue
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Punë me bateri maksimum deri në 40min
Fuqia e energjisë 150 wat
Aksesorët në paketim 5 krehër
Hepa filter Yes
Gjatësia e kabllos -
Tipi i Filterit Hepa Filteri
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 0.8 Litra
Funksionimi me Bateri Yes

Please login first