THITHESE ROBOT SAMSUNG VR05R5050WK/OL

Barkodi Modeli i Produktit Brendi Specifikat
8806090111730 THITHESE ROBOT SAMSU... Samsung

Me Shume

Payment Methods

Transporti i sigurtë në tërë Kosovën
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€459.00
Cmimi me TVSH

Nuk ka Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Barkodi 8806090111730
Modeli i Produktit THITHESE ROBOT SAMSUNG VR05R5050WK/OL
Brendi Samsung
Ngjyra E Zezë
Garanci 2 Vite
Tipare tjera Wireless control, Niveli i zhurmes 77 dBA, Bateria e qëndrueshme dhe me kapacitet të lartë 3400 mAh për thithje deri në 150 minuta
Fuqia e energjisë 55 wat
Aksesorët në paketim -
Hepa filter No
Gjatësia e kabllos -
Tipi i Filterit -
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 0.2 litra
Funksionimi me Bateri Yes

Please login first