Usb Drive Silicon Power Ultima U02 | 16Gb Usb 2.0 Black

Modeli i Produktit Kapaciteti Shpejtesia e transfe... Specifikat
Usb Drive Silicon Po... 16 GB 10 - 20 mb/s

Me Shume

Payment Methods

Dërgesa pa pagesë Për porosinë mbi vlerën 50€
?
Shitur dhe dërguar nga Aztech:

€4.99
Cmimi me TVSH

Në Stok
Koha e Dergimit
48h
Krahaso produktin


Modeli i Produktit Usb Drive Silicon Power Ultima U02 | 16Gb Usb 2.0 Black
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e transferit 10 - 20 mb/s
Verzioni I USB 2.0
Garanci 36 MUAJ
Tipare tjera
Ngjyra Black
Barkodi 4712702646412

Please login first